KONST / Etsningar, Gravyrer, Träsnitt & Kopparstick / Färgetsning 9467090
nr 946 7090
Färgetsning
Oidentifierad konstnär, signerad, Blomma, EA-upplaga (konstnärens exemplar), motivet: 16 x 6
Utrop:
300 kr
Såld:
300 kr
måndag 2 mars 2015
kl 20:40:07
200 kr
150 kr
200 kr (Budbetjänt)
250 kr